Увійти
     
 

Повітряно-бульбашкова плівка - це сучасний, високотехнологічний, екологічно чистий матеріал, що забезпечує захист від цілого комплексу негативних факторів - пилу, вологи, перепадів температур, вібрації, ударів - як під час транспортування, так і під час зберігання.

Завдяки унікальній конструкції, повітряно-бульбашкова плівка чудово захищає вантаж від ударів. Шар бульбашок, наповнених повітрям, служить додатковим амортизатором. Він же зберігає температуру товару, який знаходиться всередині.

Застосовується в різних сферах:
• Для упаковки сувенірної продукції
• Для скляного, фарфорового посуду
• Сантехніки
• Світлотехнічних виробів
• Картин та антикваріату
• Радіоелектроніки

Існує два види повітряно-пухирчастої плівки: двошарова і тришарова. Двошарова повітряно-бульбашкова плівка (повітряно бульбашкова) складається з двох шарів: шару пухирців і гладкого шару поліетилену. Тришарова повітряно-бульбашкова плівка складається відповідно з трьох шарів: двох шарів гладкого поліетилену і шару бульбашок знаходиться між ними.

Основними параметрами плівок є діаметр бульбашки і щільність. Від діаметра пухирця прямо залежить товщина плівки. Від щільності залежить величина допустимого навантаження на плівку. Відповідно, чим вище щільність, тим більше навантаження плівка здатна витримати.

 
 
       
 

Краща пропозиція

35 грн - рулон

 
 

Зворотній зв'язок

Ваше ім'я
Будь ласка вкажіть ім'я
E-mail або телефон
Invalid email address.
Запитання
будь ласка заповніть поле
 
 
 

Контакти

Адреса: 02660, м. Київ, вул. Червоноткацька, 84 корп. №26

тел.: (044) 495-57-32
моб.: (067) 363-33-90
факс: (044) 495-57-32

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 
 
       
Go to top
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #777c03 #7975ca #1017d9